hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Traffic és produkciós manager

Piacvezető nemzetközi kiadónk kreatív csapatába keressük új munkatársunkat.

Feladatok

  • grafikusok munkafolyamatainak koordinációja, feladatkiosztás
  • az információáramlás biztosítása, munkafolyamatok optimalizálása
  • ügyfelekkel történő kapcsolattartás, briefing
  • belső projektmenedzsment és munkaerő-nyilvántartás vezetése

Elvárások

  • kreatív területen szerzett komplex, gyártási jellegű projektmenedzsment tapasztalat
  • projektmenedzsment tool használatában jártasság
  • nyomdai alapismeretek
  • nyomdai gyártás-előkészítésben vagy jellemzően magazin/ print gyártással foglalkozó ügynökségi gyakorlat
  • precizitás, terhelhetőség, jó stressztűrő képesség és csapatjátékos attitűd
  • kreatív problémamegoldó készség
  • asszertív kommunikációs képesség
  • kiváló time management skill
  • erős gyakorlati Excel tudás
  • angol nyelv középszintű ismerete

Előny

  • digitális ügynökségnél/ online területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • színvonalas irodai környezet

Az önéletrajzokat a motivációs levéllel együtt a karrier@marquardmedia.hu címre várjuk, az email tárgyában a pozíció megnevezésével.

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése