hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Legyél Te a JOY tervezőszerkesztője!

Ha érdekelnek az aktuális trendek, rendelkezel tervezőszerkesztői tapasztalattal, illetve szívesen lennél tagja egy szuper kis kreatív csapatnak, akkor jelentkezz hozzánk most!

Magyarország első számú trendmagazinja, a JOY csapatába keressük új munkatársunkat.

Feladatok

  • A JOY magazin és a brandhez kapcsolódó egyéb anyagok grafikai tervezése és tördelése
  • A művészeti vezető irányításával a lap arculatának kialakítása

Elvásárok

  • Tervezőszerkesztői tapasztalat
  • InDesign magas szintű ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • Precizitás, terhelhetőség, felelős és önálló munkavégzés
  • Tipográfiai ismeretek, esztétikai érzék

Előny

  • Magazingyártás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Divat és trendek iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lendületes és támogató csapat
  • Változatos és felelősségteljes munkakör

Az önéletrajzokat a referenciamunkákkal a karrier@marquardmedia.hu címre várjuk, az email tárgyában a pozíció megnevezésével.

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése