hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Dolgozz nálunk Terjesztési menedzser pozícióban

A Marquard Média Magyarország terjesztési csapatába új kollégát keresünk.

Szeretnél a médiában dolgozni? Érdekelnek a magazinok, a kiadványok és a digitális világ? Úgy érzed, hogy még nem hoztál ki mindent magadból, de már van elég tapasztalatod ahhoz, hogy megmutasd, mennyire profi vagy? Ha így van, rád várunk!

Milyen feladataid lesznek?

  • kapcsolattartás a terjesztő cégekkel
  • a raktárfelügyelet és a logisztika kezelése
  • szoros együttműködés a társosztályokkal
  • kimutatások, riportok, statísztikák készítése, értékelése
  • szerződések, pénzügyi elszámolások kezelése
  • piaci információk begyűjtése és értékelése

Mit várunk tőled?

  • terjesztési és/vagy előfizetési területen szerzett szakmai tapasztalatot (3 év)
  • magas szintű Excel-ismeretet
  • önállóságot, gyors és precíz munkavégzést
  • rugalmasságot: légy együttműködő és megoldásorientált személyiség!
  • legyél jól terhelhető
  • gondolkozz és dolgozz csapatjátékosként
  • legyen benned motiváció a tanulásra és a fejlődésre

Mi jelenthet előnyt számodra?

  • logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • lelkes, proaktív hozzáállás
  • angol nyelv ismerete, aktív nyelvhasználat

Mit kínálunk neked?

  • jó hangulatú, lendületes és összetartó csapatot
  • önállóságot és magas fokú bizalmat egy stabil, nemzetközi hátterű vállalatnál
  • támogatjuk az önképzési terveidet, és nyitottak vagyunk, ha újat szeretnél tanulni
  • 3. kerületi irodánkban mindennap a Graphisoft Park megnyugtató, inspiráló környezetét élvezheted
  • és végül, de nem utolsósorban: versenyképes jövedelmet

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a referenciamunkáid ismertetésével, valamint motivációs leveledet a fizetési igényed megjelölésével a következő e-mail címre: karrier@marquardmedia.hu

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése