hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Dolgozz nálunk Senior Grafikus pozícióban

A Marquard Média Magyarország csapatába keressük új Senior Grafikus / Designer kollégánkat.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • magazinok, kiadványok arculatának megtervezése, művészeti vezetése, tenderanyagok elkészítése
  • a kiadványokhoz tartozó marketing és social media aktivitások grafikai tervezése

Mik azok az elvárások, amiknek meg kell felelned?

  • az aktuális vizuális trendek ismerete, esztétikai érzék, kreatív gondolkodás
  • precizitás, pontosság
  • csapatjátékos hozzáállás
  • jártasság print és digitális területen egyaránt
  • technikai ismeretek (nyomdai előkészítés, digitális formátumok)
  • Adobe szoftverek (Indesign, Photoshop, Illustrator) magas szintű ismerete Mac-es környezetben
  • motiváció a tanulásra és fejlődésre

Előnyt jelent:

  • printes / kiadványos múlt
  • lelkes, proaktív hozzáállás
  • minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • UX/UI ismeretek, animáció, videó, alap 3D ismeretek

Mit kínálunk?

  • jó hangulatú, lendületes és összetartó csapat
  • önállóságot és magas fokú bizalmat egy stabil nemzetközi hátterű vállalatnál
  • támogatjuk az önképzési terveidet és nyitottak vagyunk, ha valami újat szeretnél tanulni
  • III. kerületi irodánkban a Graphisoft Park nyugtató, inspiráló környezetét élvezheted minden nap
  • versenyképes fizetés

Ha szeretnél a médiában dolgozni, érdekelnek a magazinok, kiadványok és a digitális világ, és ha úgy érzed, hogy még nem hoztál ki mindent magadból, de van elég tapasztalatod ahhoz, hogy megmutasd, hogy mennyire vagy profi, akkor Rád várunk!
Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat referencia munkákkal, motivációs leveled, a fizetési igényed megjelölésével együtt a következő e-mail címre: karrier@marquardmedia.hu

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése