hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Dolgozz nálunk Project Coordinator pozícióban!

Keressük kiváló tervezési, koordinációs és adminisztrációs készségekkel rendelkező, mindemellett kreatív munkatársunkat, akit a komplex feladat és a siker motivál!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Az esemény üzletág projektjeihez kapcsolódó feladatok és munkafolyamatok összehangolása és operatív szintű koordinálása
  • A projekthez kapcsolódó teljes körű adminisztráció elvégzése
  • Szoros együttműködés a társ osztályokkal, megrendelőkkel, esetlegesen alvállalkozókkal
  • Aktív együttműködés a projektekhez kapcsolódó prezentációk elkészítésében
  • Briefek, projekttáblák készítse és menedzselése

Mik azok az elvárások, amiknek meg kell felelned?

  • 1-2 éves szakmai múlt hasonló munkakörben
  • Rendszerszemléletű, proaktív személyiség
  • Precizitás, rugalmasság, önállóság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Digitális marketingben való jártasság
  • Szervezői készségek
  • Angol nyelvtudás
  • Trello ismerete

Mit kínálunk?

  • Változatos munkakör
  • Sikeres hazai és nemzetközi márkákkal dolgozhatsz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy fiatalos munkakörnyezetben
  • Önállóságot és magas fokú bizalmat egy stabil nemzetközi hátterű vállalatnál
  • III. kerületi irodánkban a Graphisoft Park nyugtató, inspiráló környezetét élvezheted minden nap
  • Támogatjuk az önképzési terveidet és nyitottak vagyunk, ha új technológiákkal szeretnél kísérletezni

Ha a fentiek alapján úgy érzed, hogy te vagy az, akit keresünk, akkor küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveled, a fizetési igényed megjelölésével együtt a következő e-mail címre: karrier@marquardmedia.hu

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése