hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

PHP fejlesztő

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • a kiadó webes portáljainak fejlesztési feladatai
  • meglévő oldalak továbbfejlesztése és fejlesztői támogatása
  • belső munkafolyamatokat segítő fejlesztések
  • teljesítmény-optimalizációs feladatok
  • külső rendszerekkel való integráció megvalósítása
  • tesztelés és dokumentálás
  • az alvállalkozók munkájának szakmai felügyelete

Mik azok az elvárások, amiknek meg kell felelned?

  • igényesség a saját munkáddal szemben
  • csapatjátékos hozzáállás
  • belső motiváció a tanulásra és fejlődésre
  • erős OOP szemlélet
  • MySQL/PHP ismeret
  • Git tapasztalat
  • a munkához szükséges szintű angol nyelvismeret (szakmai szövegek, dokumentációk olvasása)

Előnyt jelent:

  • lelkes, proaktív hozzáállás
  • 2-3 éves szakmai múlt
  • Yii/Laravel/Wordpress tapasztalat
  • komplex, nagy látogatottságú, elosztott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • NoSQL technológiák és keresőmotorok ismerete

Mit kínálunk?

  • Önállóságot és magas fokú bizalmat egy stabil nemzetközi hátterű vállalatnál
  • Jártasságot szerezhetsz nagyforgalmú oldalak fejlesztésében és megtapasztalhatod milyen érzés azonnali eredményét látnod a munkádnak
  • Biztosítjuk a megfelelő időt a feladataid színvonalas elvégzéséhez
  • Támogatjuk az önképzési terveidet és nyitottak vagyunk, ha új technológiákkal szeretnél kísérletezni
  • Fiatal csapatunkban és céges rendezvényeinken mindig jó a hangulat
  • III. kerületi irodánkban a Graphisoft Park nyugtató, inspiráló környezetét élvezheted minden nap
  • Versenyképes fizetés

Ha szeretnél a médiában dolgozni, érdekelnek a trendek, a digitális tartalomszolgáltatás és a magazinkiadás, és ha úgy érzed, hogy még nem hoztál ki mindent magadból, de van elég tapasztalatod ahhoz, hogy megmutasd, hogy mennyire vagy profi, akkor Rád várunk!
Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat referencia munkákkal, motivációs leveled, a fizetési igényed megjelölésével együtt a következő e-mail címre: karrier@marquardmedia.hu

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése