hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Dolgozz nálunk Marketing Asszisztens pozícióban!

Munkatársat keresünk kommunikációs területre.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • prémium magazinok márkamenedzsmentje, online és offline kampánytervezés
  • a marketing osztály által kötött együttműködésekben és projektekben operatív kapcsolattartás:
  • ügyfelekkel kapcsolatos adminisztráció: ajánlatok megrendelése, szerződések előkészítése, számlázás nyomon követése
  • multiplatform ajánlatok készítése, kimenő és bejövő hirdetések, bartermegállapodások kezelése
  • projektinformációk nyilvántartása
  • nyereményjátékok szervezése és lebonyolítása offline és online platformokon, social media menedzsmenttel
  • médiatámogatói rendezvényeken márkajelenléteink megszervezése (programok, marketing eszközök)
  • online kutatások megvalósítása, eredmények feldolgozása és felhasználása

Mik azok az elvárások, amiknek meg kell felelned?

  • precíz adminisztráció, gyors és önálló munkavégzés
  • marketing területen szerzett tapasztalat
  • az Office programok erős felhasználói szintű ismerete
  • felsőfokú végzettség
  • rendszerszintű, logikus gondolkodás, elemző képesség, kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • kreatív, újítani és tanulni akaró beállítottság
  • csapatjátékos hozzáállás
  • kiváló time management skill
  • angol nyelv középszintű ismerete

Előnyt jelent

  • médiavállalatnál szerzett-, vagy médiaügynökségi tapasztalat
  • sportmarketing iránti érdeklődés
  • alap adatvédelmi ismeretek
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • barátságos, nyitott, pozitív személyiség

Amit kínálunk

  • magas fokú bizalmat egy stabil nemzetközi hátterű vállalatnál
  • támogatjuk az önképzési terveidet és nyitottak vagyunk, ha új megoldásokat szeretnél kipróbálni
  • III. kerületi irodánkban a Graphisoft Park nyugtató, inspiráló környezetét élvezheted minden nap
  • hosszú távú munkalehetőséget
  • szakmai fejlődési lehetőséget

Ha szeretnél a médiában dolgozni, foglalkoztatnak a trendek, lelkesedsz a magazinokért és érdekel a digitális tartalomszolgáltatás is, akkor Rád várunk! Küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveled, a fizetési igényed megjelölésével együtt a következő e-mail címre: karrier@marquardmedia.hu.

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése