hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Közösségi managert keresünk!

A Marquard Media Magyarország Kft. keresi közösségi managerét, aki többek között képes arra, hogy a cég kiemelt aktivitásainak és hűségprogramjainak fejlesztésével még közelebb hozza prémium márkáit a meglévő és a potenciális fogyasztóihoz.

#community #develop #growth #engage

Feladatok

  • A brand meglévő közösségeinek gondozása (a márkák social csatornáin és eseményein integráltan), napi szintű menedzselése, moderálása a szerkesztőségekkel és az event osztállyal szoros együttműködésben
  • Új mikro-közösségek tervezése és létrehozása a brandekhez és a márkák célcsoportjához/érdeklődéséhez illeszkedően
  • A közösségek építése folyamatosan kommunikációval - előzetes kommunikációs terv és activity plan alapján-, új tagok folyamatos toborzásával
  • Analitikák nyomon követése, értelmezése az új csatlakozók mellett kiemelten az engagement mutatók figyelésével, riportolásával a szerkesztőségek felé
  • Integrált aktivitások tervezése és megvalósítása a közösségek építéséhez és gondozásához a szerkesztőségekkel és event osztállyal közösen
  • Közösségekhez tagtoborzó kampányok integrált tervezése és teljes körű lebonyolítása szoros együttműködésben a grafikusokkal, szerkesztőségekkel, brand managerekkel és a digitális osztállyal
  • A közösségekhez kapcsolódó brand termékek/szolgáltatások tervezése, tesztelése a produkciós- és terjesztési osztályokkal
  • Monetizációs lehetőségek felkutatása, tervezése és tesztelése a közösségekhez
  • A médiapiac változásának napi szintű követése, a fogyasztói szokások és igények folyamatos felmérése, elemzése
  • A márkák, és a hozzájuk kapcsolódó érdeklődés/célcsoportszegmens alapú programok kutatása, tervezése és tesztelése a brand managerekkel, az előfizetői osztállyal és dedikált projekt csapatokkal szoros együttműködésben
  • A futó programok, aktivitások folyamatok monitorozása, riportolása és optimalizálása a márka és a fogyasztók közötti interakciók maximalizálásához

Elvásárok

  • Legalább 2-3 év közösségi médiában szerzett tapasztalat
  • Kiemelt közösségi oldalak (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube) profi ismerete, mindennapi használata
  • Erős analitikai szemlélet, stratégiai gondolkodás
  • Kiváló projekt menedzsment és tárgyalási készség
  • Legfrissebb digitális marketing és közösségi média trendek naprakész ismerete
  • Integrált, stratégiai szintű gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban

Előny

  • Online vagy offline szerveződő közösségek építésében szerzett releváns tapasztalat
  • Tartalomgyártásban, aktivitások szervezéseben szerzett releváns tapasztalat
  • PPC rendszerek gyakorlati ismerete, kampányok teljes körű kivitelezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Színvonalas munkakörnyezet, a III. kerületi irodánkban a Graphisoft Park nyugtató, inspiráló környezetét élvezheted minden nap
  • Támogatjuk az önképzési terveidet és nyitottak vagyunk, ha új megoldásokat szeretnél kipróbálni
  • Magas fokú bizalmat egy stabil nemzetközi hátterű vállalatnál
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos és felelősségteljes munkakör

Az önéletrajzokat a referenciamunkákkal és nettó fizetési igényeddel együtt a karrier@marquardmedia.hu címre várjuk, az email tárgyában a pozíció megnevezésével.

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése