hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Dolgozz nálunk junior szerkesztőként!

Keressük lelkes, sportos szerkesztő kollégánkat a Shape és Runner’s World magazinokhoz, aki digitális és print felületen is szívesen dolgozik!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Cikkek írása, szerkesztése
  • A magazinok közösségi média felületeinek kezelése
  • Aktív közreműködés a márkák fejlődésében
  • Kapcsolattartás a a magazinok szerzőivel, szakértőivel

Elvárások:

  • Kreatív gondolkodás
  • Jó íráskészség
  • Proaktív személyiség
  • Precizitás, rugalmasság, önállóság
  • Belső motiváció a tanulásra és fejlődésre
  • Légy otthon az egészséges életmód, futás, fitnesz témakörében
  • Legyél számlaképes

Előnyt jelent:

  • Digitális/print újságírói tapasztalat

Mit kínálunk neked?

  • Két menő, és nemzetközileg elismert márkán dolgozhatsz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk egy fiatalos munkakörnyezetben
  • Betekintést nyerhetsz egy igazán elhivatott közösség szokásaiba, megismerheted az érdeklődési köreiket, amivel értékes tudásra tehetsz szert
  • Önállóságot és magas fokú bizalmat kapsz tőlünk

Ha a fentiek alapján úgy érzed, hogy te vagy az, akit keresünk, akkor küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveled, a fizetési igényed megjelölésével együtt a következő e-mail címre: karrier@marquardmedia.hu

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése