hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Dolgozz nálunk Event Project Manager pozícióban!

Keressük kiváló tervezési és szervezési készségekkel rendelkező, mindemellett kreatív munkatársunkat, akit a komplex feladat és a siker motivál!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Komplex esemény projektek teljes körű menedzselése az indulástól egészen a sikeres megvalósulásig
  • Az esemény üzletág egyes projektjeihez kapcsolódó feladatok és munkafolyamatok összehangolása és operatív szintű koordinálása
  • Aktív közreműködés a projektekhez kapcsolódó prezentációk elkészítésében, az együttműködő partnerek felé briefing, timing meghatározása
  • Kapcsolattartás a projektben együttműködő társ osztályokkal, megrendelőkkel, esetlegesen alvállalkozókkal
  • A projekthez kapcsolódó teljes körű adminisztráció elvégzése

Mik azok az elvárások, amiknek meg kell felelned?

  • 1-2 éves szakmai múlt projektmenedzsment területen
  • Kreatív gondolkodás
  • Rendszerszemléletű, proaktív személyiség
  • Precizitás, rugalmasság, önállóság
  • Belső motiváció a tanulásra és fejlődésre
  • Kiváló kommunikációs készség
  • A munkához szükséges szintű angol nyelvismeret (szakmai szövegek, dokumentációk/ prezentációk írása)

Előnyt jelent:

  • Digitális marketingben való jártasság
  • Szövegírói és grafikai affinitás
  • Logisztikai készségek

Mit kínálunk?

  • Változatos munkakör
  • Sikeres hazai és nemzetközi márkák eseményein dolgozhatsz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy fiatalos munkakörnyezetben
  • Önállóságot és magas fokú bizalmat egy stabil nemzetközi hátterű vállalatnál
  • III. kerületi irodánkban a Graphisoft Park nyugtató, inspiráló környezetét élvezheted minden nap
  • Támogatjuk az önképzési terveidet és nyitottak vagyunk, ha új technológiákkal szeretnél kísérletezni

Ha a fentiek alapján úgy érzed, hogy te vagy az, akit keresünk, akkor küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveled, a fizetési igényed megjelölésével együtt a következő e-mail címre: karrier@marquardmedia.hu

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése