hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Dolgozz nálunk Digitális termékmenedzser pozícióban!

Téged keresünk,

  • ha számodra minden vadiúj termék egy vonzó lehetőség és kihívás,
  • ha nem félsz gyorsan és sokat tanulni,
  • és célod, hogy teljeskörű részvételeddel hozzájárulj innovatív megoldásaink sikerességéhez.

Milyen feladataid lesznek?

  • Az üzletfejlesztési vezető napi munkájának támogatása új termékötletek felkutatásával és a megvalósításukban való aktív részvétellel
  • A te kezedben összpontosul az új termékeink működtetése:
    • folyamatos statisztikák készítésével,
    • az ügyfelektől és a felhasználóktól beérkező kérdések megválaszolásával,
    • a termékekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásával.
  • A termékstratégia felépítésének és a kommunikációs terv elkészítésének segítése.

Mit várunk tőled?

  • Digitális területen szerzett 1-2 éves tapasztalatot
  • Kiváló kommunikációs készséget
  • Folyékony angol nyelvtudást szóban és írásban
  • Üzleti szemlélet, eredményorientált hozzáállás
  • Értékesítői attitűd
  • Magasfokú precizitást
  • Analitikus, adatközpontú gondolkodást
  • Belső motivációt a tanulásra és fejlődésre

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági, kereskedelmi vagy pénzügyi végzettség

Mit kínálunk neked?

  • Változatos és felelősségteljes munkakört
  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy stabil, nemzetközi hátterű vállalatnál
  • Új értékeket hozhatsz létre a digitális világban
  • Tapasztalatokat és sikerélményeket szerezhetsz
  • Minden ötletedre kíváncsiak vagyunk, és lehetőséget adunk az önálló gondolkodásra
  • Részese lehetsz új termékek megálmodásának, kifejlesztésének, gyakorlati megvalósításának és működtetésének
  • Támogatjuk az önképzési terveidet és nyitottak vagyunk, ha új megoldásokat szeretnél kipróbálni
  • Tagja lehetsz cégünk legdinamikusabban fejlődő csapatának

Ha a fentiek alapján úgy érzed, hogy te vagy az, akit keresünk, akkor küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveled, a fizetési igényed megjelölésével együtt a következő e-mail címre: karrier@marquardmedia.hu

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése