hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Dolgozz nálunk Creative project Manager pozícióban!

Keressük kreatív munkatársunkat, aki a briliáns ötleteit nem fél megvalósítani!
#creativewanted

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Kreatív koncepciók projekt szintű kidolgozása
  • Integrált megoldásokat, új termékeket bemutató prezentációk gyártása
  • Kreatív projektek teljeskörű menedzselése (briefing, budgeting, timing, adminisztráció, a projektek összefogása házon belül)
  • Komplex digitális kampányok menedzselésében való aktív részvétel a sales osztállyal együttműködve

Mik azok az elvárások, amiknek meg kell felelned?

  • Kreatív gondolkodás
  • Rendszerszemléletű, proaktív személyiség
  • Precizitás, rugalmasság, önállóság
  • Belső motiváció a tanulásra és fejlődésre
  • A munkához szükséges szintű angol nyelvismeret (szakmai szövegek, dokumentációk/prezentációk írása)

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves szakmai múlt projektmenedzsment vagy kreatív területen
  • Influencer marketingben való jártasság
  • Grafikai és/vagy szövegírói affinitás

Mit kínálunk?

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy fiatalos munkakörnyezetben
  • Változatos munkakör
  • Önállóságot és magas fokú bizalmat egy stabil nemzetközi hátterű vállalatnál
  • Jártasságot szerezhetsz olyan projektek menedzselésében, ahol a koncepciótól a megvalósításig minden a te kezedben összpontosul
  • Támogatjuk az önképzési terveidet és nyitottak vagyunk, ha új technológiákkal szeretnél kísérletezni
  • Versenyképes fizetés

Ha a fentiek alapján úgy érzed, hogy te vagy az, akit keresünk, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat referencia munkákkal, motivációs leveled, a fizetési igényed megjelölésével együtt a következő e-mail címre: karrier@marquardmedia.hu

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése