hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Content Project Manager

A Content Studio a Marquard Media szellemi alkotóműhelye, melynek célja, hogy segítse partnereit tartalomstratégiájuk kialakításában és megvalósításában. Bővülő csapatunkba keressük új munkatársunkat.

Feladatok

  • Egy-egy projekt teljes körű koordinálása, a szerződés megkötésétől kezdődően a kivitelezésig: határidők betartása és betartatása, jóváhagyási folyamatok felügyelése, a projektben részt vevő kollégák munkájának összeegyeztetése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal és a kiadón belüli osztályokkal (produkció, terjesztés)
  • Proaktív részvétel az osztály mindennapjaiban
  • Kivitelezés során felmerülő esetleges problémák kezelése, megoldás keresés
  • Beszámolók/értékelők kapcsolódó anyagainak elkészítése
  • Projekt költségek folyamatos nyomon követése

Elvárások

  • 2-3 éves tapasztalat project management területen (kommunikációs ügynökségi, kiadó vállalati tapasztalat előny, de nem feltétel)
  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • jó kommunikációs, konfliktus- és probléma-megoldó képességű
  • vevőközpontú gondolkodás és munkavégzés, rugalmasság és tolerancia

Amit kínálunk

  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lendületes és támogató csapat
  • Változatos és felelősségteljes munkakör

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése