hun eng
Főoldal Rólunk Hírek Márkák és hirdetések Showroom Üzleti megoldások Content studio Digital services Event services Content Club Produkció Előfizetés Karrier Kapcsolat

Karrier

Legyél Te az új brand managerünk!

A Marquard Media Magyarország Kft. keresi új brand managerét prémium márkáira.

Feladatok

  • A brand manager felelősségi körébe tartozó márkák éves marketing stratégiájának tervezése és teljes körű lebonyolítása
  • Folyamatos kommunikációs kampányok tervezése és megvalósítása szoros együttműködésben a grafikusokkal, szerkesztőségekkel, a digitális- és pénzügyi osztállyal, új kommunikációs csatornák feltérképezésével, tesztelésével
  • Média-és termékbarter együttműködési lehetőségek feltérképezése, letárgyalása, teljes körű koordinációja a pénzügyi osztállyal szoros együttműködésben
  • A márkákhoz kapcsolódóan sales eszközök tervezése a sales osztállyal
  • A márkákhoz kapcsolódóan PR kommunikációk és aktivitások tervezése, megvalósítása a PR ügynökséggel, az event osztállyal és a szerkesztőségekkel szoros együttműködésben
  • Önálló projektek tervezése és lebonyolítása termékfejlesztéshez, új termékek, események és közösségek felkutatásához, teszteléséhez a brandekhez kapcsolódóan
  • A márkákhoz, fogyasztói/olvasói szokásokat és változásokat feltérképező kutatások tervezése, megvalósítása

Elvásárok

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció, média, PR)
  • Marketing pozícióban/kommunikációs/média szektorban szerzett tapasztalat (3-5 év)
  • A médiapiac mélyreható ismerete
  • Dinamikus, kreatív, megoldás orientált személyiség
  • Kiváló projekt menedzsment, kommunikációs- és tárgyalási készség
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Analitikai szemlélet, stratégiai gondolkodás

Amit kínálunk

  • Színvonalas munkakörnyezet, a III. kerületi irodánkban a Graphisoft Park nyugtató, inspiráló környezetét élvezheted minden nap
  • Olyan prémium, nemzetközi márkákat adunk a kezedbe, amikkel öröm lesz a munka
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lendületes és támogató csapat
  • Változatos és felelősségteljes munkakör
  • Magas fokú bizalmat egy stabil nemzetközi hátterű vállalatnál
  • Támogatjuk az önképzési terveidet és nyitottak vagyunk, ha új megoldásokat szeretnél kipróbálni

Az önéletrajzokat a referenciamunkákkal és nettó fizetési igényeddel együtt a karrier@marquardmedia.hu címre várjuk, az email tárgyában a pozíció megnevezésével.

Kapcsolat

E-mail: karrier@marquardmedia.hu
Üzenet küldése